HAKKIMIZDA

Kurulduğu 1998 yılından bu yana  daha iyi hizmet vermek,kaliteli ürünler üretmek istikrarlı büyümek,sektördeki ilkleri gerçekleştirmek için çalışan CİMAŞ GRUBU bu gün sektörde ürünü  kaliteli olarak süratle pazara istikrarlı bir şekilde indirmede öncü olmanın hazzını yeni kattığı ekipmanları da ekleyerek sunmaktadır.

CİMAŞ GRUBU; yaşam içerisindeki ahenge renk katan,etrafına ışık saçan zamanlamayı,uyumu,özveriyi ve kaliteyi yakalamak için ileri teknoloji ve ekibi kullanan tekstil brode sektörünün  en iyilerinden biridir.

CİMAŞ GRUBU; değişen dünyada,renkler ve zevkler değişirken,değişimin dişlisi oluyor,hızına yön veriyor,araştırıyor,geliştiriyor ve gelişiyor.

CİMAŞ GRUBU; 3100 m2 kapalı alana sahip DÜZCE’deki tesislerinde teknolojisi zengin ekipman ve ekipleri ile donatılmış makine parkuru ile enteresan brode fantezi üretimi gerçekleştirmektedir.

CİMAŞ GRUBU; merkez yönetimi CİMAŞ BRODE tesislerindedir.

MİSYONUMUZ

Müşteri odaklı üretimi temel alarak, çalışanları ile katılımcı, çevreye duyarlı ve karşılıklı güvene dayalı,

teknolojideki gelişmelerden yararlanarak rekabet gücü üstünlüğünü sürdüren örnek bir firma olmak ve müşterilerimize değer katmak.

VİZYONUMUZ

Öncü ürünleri ile insanların konfor ve rahatlığını artırmak için,sektördeki beklentileri aşarak karşılayan ürün ve  hizmetler sunarak,tecrübesi ve teknolojisiyle bunu başarabilecek yetenek ve kararlılığa sahip,sürekli gelişmeye dayalı,verimli ve rekabet gücü yüksek kalite yaklaşımı ile çevre bilinci ve topluma katkı gözetilerek,tüm unsurları ile bir dünya şirketi olmayı hedeflemektedir.

Cimaş Grup